во , ,

Порано девојките готвеа јадење како нивните мајки, а сега пијат како татковците

Пијана ама телефонот од рака не го пушти… а кичмата отиде.

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 нешта што силните луѓе никогаш не ги прават

6 Супермоќи кои всушност не би сакале да ги поседувате