во ,

Во просек, потребни се 17 месеци…

fakti4

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ти текнува на бившиот што ти го скрши срцето?

Гледа дека те изгорело сонцето