во

Пожелно е да се постават и овакви знаци низ градов

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ууу БАТО! Хтјела сам летјети…

Кога не ти се оди во школо