во , ,

Редење лего коцки со Марко и Димитар (Ninjago)

Денес имаме смартфони, лаптопи, конзоли… Ама ништо од тоа не може да се спореди со седењето на тепих и редењето на Lego коцки.

За сите коишто ќе се претплатат на нашиот Youtube канал и ќе ја лајкнат нашата FB страница, наскоро следува супер изненадување.

(Fortnite 3000 V-Bucks Giveaway) 👍⬇✔

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Неверојатни илустрации ги прикажуваат проблемите на денешното модерно општество

10 Најсмешни Lego шеги на сите времиња