во

Сабота вечер Vs. Недела наутро

sabota

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакам да ти кажам дека ми се допаѓаш

Зошто жените плачат