во ,

Само три врсти на луѓе ја зборат вистината…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сестро, извини каде се примаат инекции во Недела?

Расположение на денот