во

Расположение на денот

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Само три врсти на луѓе ја зборат вистината…

Бидна ајварот за оваа година