во

Само во Македонија

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клиентот е во право! Дури и кога греши

Кога пука сонце и ништо не се гледа на банкоматот