во

Сателитска снимка од Канада…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе дипломираш во Македонија

Здρаво κуκло…