во

Се качил Итар Пејо на Месечината…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Разговараат Трпе и Цветко…

Се сретнуват две Битолчанки на болница…