во

Се сеќавате кој беше вашиот прв мобилен?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сите спиеме различно…

Кога ќе заспиете со отворен прозор во Дубаи