во ,

Седи Блажо во купе во воз…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ја раситнувам последната илјадарка

Седат девојка и дечко во паркот…