во

Шеташ во Кавадарци и го глеаш Перо…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со полна опрема

Пред и после слава