во ,

Си биле Русин, Американец и Македонец…

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Решил дедото да ја остави бабата и да си земе млада жена…

Некој поп имал папагал што го сакал многу…