во

Си пишувaш сo симпaтијaтa бе?

taka

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гладен си?

И како помина на доктор?