во ,

Си стоеле двајца полицајци пред гинеколошка клиника…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе доцни на работа и во ходник налетува на шефот…

Цветко влегува во продавница и бара 100 грама салама…