во

Сине, па конечно по толку години…

wifito

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нешто многу ми мириса на ракија…

Кога касно во ноќта ќе те фатат…