во

Синко, морам да ти кажам нешто

greska1

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога некој ќе каже дека не учел, а положил

Многу загинале на ова место