во

Слушам си паднала на возачки?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најдоброто школо за странски јазици?

Америчка војска VS. Баба Ката од Берово