во ,

Шо би се десило Колкумбо да имал жена?

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ти се пријаде во 3 сабајле

Кога ќе помислат дека ме повредиле