во ,

Кога ќе помислат дека ме повредиле

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шо би се десило Колкумбо да имал жена?

На интервју за работа во Државна фирма