во ,

На интервју за работа во Државна фирма

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе помислат дека ме повредиле

Комшивке, слушнав ќерка ти се омажи, како е зетот?