во

3 работи се потребни за среќен Македонец…

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коа ќе ја земеш возачката…

Да ја донесам кокошката?