во ,

Среќен роденден ЏИН брат се најубо

ubo

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нискобуџетни вести

Да имаш сестра значи никогаш…