во ,

Што планираш?

plan

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пиши и прв!

Решавање крстозбор…