во ,

Што ти подари Дедо Мраз?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако знаеш која е оваа, си имал неверојатно детство

Охрид ли е, cs_italy ли е?