во , ,

Стравичен судар на излез од гаража

Наводно, кочниците и откажале.

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 непишани правила за кои сите ќе се сложиме дека треба да се претворат во закони

Како би изгледала GTA во реалниот живот