во

Неверојатно: Оваа тајна плажа во Мексико е комплетно скриена од љубопитните очи

Оваа тајна плажа покрај брегот на Порто Валарта во Мексико, е толку тајна што не може да се види од морето или да се стигне по земја … мора да пливате низ долг подводен тунел од Тихиот Океан за да стигнете до неа.

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моментално во Дорјан

25 супер стрипчиња од еден Малезијски уметник