во

Продавачката: Таман ко за тебе скроено

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако позема чуко

Пожелно е да се постават и овакви знаци низ градов…