во ,

Тато, може ли да си ја доведам девојката на гости?

– Тато, може ли да си ја доведам девојката на гости?

– Може. Ама прво смени си чаршавите на кревето…

– Оти?

– Оти ако седне, може трудна да остане…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Луѓе кои за влакно ја избегнале смртта: Лудо претрчување преку улица

20 Шокантни фотографии од најпопуларните светски ѕвезди без шминка