во , ,

20 Шокантни фотографии од најпопуларните светски ѕвезди без шминка

Нивните лица често се скриени и никогаш не можете да видите како навистина изгледаат. Да бидеме фер, сите сме грди. Ние едноставно немаме екипи од професионалци кои постојано ќе се грижат да изгледаме доброо. Шминка е алатка, а славните ја користат подобро од било кој друг.

1. Kris Jenner

2. Kourtney Kardashian

3. Kim Kardashian

4. Khloe Kardashian

5. Kendal Jenner

6. Kylie Jenner

7. Tyra Banks

8. Adele

9. Rihanna

10. Cameron Diaz


Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, може ли да си ја доведам девојката на гости?

На оваа девојка сезоната за сончање и почна доста болно