во ,

На оваа девојка сезоната за сончање и почна доста болно

Додека се обидуваше да пречекори преку грмушката на лежалката, девојката го изгуби балансот и се расплесна на плочките. Се што држеше во раце летна во воздух сосе ајфонот.

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Шокантни фотографии од најпопуларните светски ѕвезди без шминка

Господ вика Американец, Русин и Македонец кај него на разговор, да ги опомени за последен пат…