во , , ,

Абе, Цветко, ти ли вареше ракија минатата недела?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си бил ли некогаш во Штип?

Мажу, пред да умрам мора да пробам…