во

Типична автобуска станица во Скопје


Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

50 кул идеи за прва тетоважа што ќе ве направат горди со резултатот

Човечноста се познава уште од мали нозе