во ,

Трпе, немој да се лутиш, ама не можеме да спиеме од вас…

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпано, како ми ги переш гаќите?

Ги гледаш оние големите куќи во селото?