во ,

Татко, тато. Нели мачките имаат мачиња?

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден кумановец долго време штедел пари и конечно решил да оди на одмор во Палестина…

Решил дедото да ја остави бабата и да си земе млада жена…