во , ,

Имате ли некоја туристичка атракција во селово?

25612

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе се вратиш дома и те прашаат дали си купил леб

Кога ќе дознае дека си бил со друга