во ,

Твојата убавина не може да се опише…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Креативец…

Љубов е, ќе најде начин…