во ,

Урнебесен “PIE FACE” предизвик со Марко и Лара

Денес имаме смартфони, лаптопи, конзоли… Ама ништо од тоа не може да се спореди со седењето на тепих и играњето некоја друштвена игра.

За сите коишто ќе се претплатат на нашиот Youtube канал и ќе ја лајкнат нашата FB страница, наскоро следува супер изненадување.

(Fortnite 3000 V-Bucks Giveaway) 👍⬇✔

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Досега невидени фотографии од позади сцената на холувудските познати филмови

Миличок, пред да се земеме, би сакала да ти ги признаам сите мои гревови…