во ,

Миличок, пред да се земеме, би сакала да ти ги признаам сите мои гревови…

Трпана му вели на Трпе:

Миличок, пред да се земеме, би сакала да ти ги признаам сите мои гревови.

Но, нели ми ги призна пред 2 недели?

Да, ама сега имам нови. 😁

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Урнебесен “PIE FACE” предизвик со Марко и Лара

Бpaт, какoв e тoj 10 тecт???