во ,

Бpaт, какoв e тoj 10 тecт???

– Бpaт, какoв e тoj 10 тecт???

– Mислиш IQ тест?

– Да бe, така нeштo бeшe, да гo пpaвaм ли?

– Ич немоj да ce мaчиш!

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Миличок, пред да се земеме, би сакала да ти ги признаам сите мои гревови…

Злато, извини ама не мога сега, спие ми се, изморена сам…