во , ,

Не сум сигурен дали јас ужасно објаснувам

licnost

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе се обидуваш да се присетиш на детството

Кога промотерка ќе ти понуди нешто за пиење по 100-ти пат