во ,

Ванчо, ти не ме сакаш веќе…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кои сме ние?

Сите спиеме различно…