во ,

Вчера бев на очен преглед…

plavusa

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога девојката ќе ја плати сметката

Или ќе бидеш само мој…