во

21 Илустрации кои ги покажуваат вистинските предизвици на суперхероите во реалниот живот

Ед Харингтон е поранешен фудбалер кој по завршувањето на својата професионална кариеара почнал да создава илустрации кои станале инстант хитови. Тој претпочитал цртање во текот на ноќта, а некои од неговите најдобри илустрации ги претставуваат на неверојатно смешен начин секојдневните животи на суперхероите.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ништо не може да униште машко другарство…

Кога ја раситнувам последната илјадарка