во

Влагаат разбојници во автобус и викаат…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Девојче јас морам да одам веќе…

Најголемото богохулие за денес дами и господа.