во ,

Во некое село некој богат свекор болен во постела…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жива катастрофа!

Од колата излева маж, кој едвај стое на нозе…