во

Во секоја канцеларија има по една ваква

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе дојдам за 5 минути!

Другарки, на кафе муабет