во ,

Еееј… врати го мори чаршафо!!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што сака дамата?

За да симне некој килограм, жена ми реши…