во , ,

Перо, зад грбот имам шише ракија!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас сум МАЖ, глава на семејството…

Кога нешто не е во ред, ама веќе си навикнат